tik-tok instagram youtube radio
wcag
Menu Dostępności (CTRL+U)

Wersja kontrastowa:

Alt + Z

Treść strony:

Alt + X

Nawigacja strony:

Alt + C

Mapa Witryny:

Alt + V

Resocjalizacja z przygotowaniem do pracy w służbach mundurowych

>>>Kliknij tutaj aby zapisać się na studia
Dlaczego warto studiować pedagogikę?
Praca pedagoga kojarzy Ci się z pracą w szkole? Nic bardziej mylnego. Sprawdź, jakie perspektywy dają Ci studia w KANS i znajdź swoje miejsce na rynku pracy.
Pedagogika znajduje się wśród najchętniej wybieranych kierunków studiów. Obejmuje obszar nauk humanistycznych i społecznych.

Interesuje Cię praca w służbach? To kierunek dla Ciebie!

Umiejętności pedagogiczne są cenione na rynku pracy – skuteczność w negocjacjach i umiejętność rozwiązywania konfliktów to cechy pożądane przez pracodawców. Są to również umiejętności praktyczne, które na co dzień pozwalają lepiej rozumieć procesy psychologiczne.


W Karkonoskiej wybór należy do Ciebie:
Po pierwszym semestrze możesz wybrać swoją specjalność: resocjalizacja z kryminologią lub resocjalizacja z przygotowaniem do pracy w służbach mundurowych.

Co robić po studiach? W zależności od specjalności, możliwości nie brakuje.

Wybierz resocjalizację z kryminologią i znajdź zatrudnienie w stowarzyszeniach zajmujących się resocjalizacją dzieci, młodzieży i dorosłych. Czeka na Ciebie również praca w policji, w placówkach resocjalizacyjnych i socjalizacyjnych oraz organizacjach rządowych i pozarządowych niosących pomoc ofiarom przestępstw. Jest to więc specjalność dla osób o nowatorskim podejściu do studiowania, kreatywnych, odważnych w poznawaniu świata i tego, co niestety w nim złe, bo taka jest przestępczość i inne patologiczne zjawiska społeczne, które zrozumiesz i dasz radę zmierzyć się z nim kończąc resocjalizację z kryminologią.

Jaki powinien być przyszły pedagog?
Na pewno otwarty, odpowiedzialny, cierpliwy, kreatywny i rzetelny. Zdobądź wykształcenie,

ZOSTAŃ PEDAGOGIEM!

Rozwijaj się i studiuj w Karkonoskiej!

Wybierz stopień

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Wybierz stopień

Wiemy, że wielu z naszych studentów to osoby, które pracują, mają rodzinę, obowiązki lub absorbujące hobby. Dlatego też, program studiów układamy w sposób, który gwarantuje nie tylko zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności, ale również umożliwia pogodzenie nauki z życiem prywatnym.